دسته‌بندی نشده

توسعه پلتفرم هوش مصنوعی سافرون اینتل

شرکت اینتل اخیرا بسته نرم‌افزاری جدید پلت‌فرم هوش مصنوعی سافرون را معرفی کرده که قادر است در صنعت به‌ بهبود فرآیند تولید و همچنین در صنایع هوافضا به منظور افزایش کیفیت تولیدات و همچنین بهینه‌سازی زنجیره تولید به متخصصان این حوزه‌ها کمک نماید. بسته نرم‌افزاری جدیدی که برای این پلت‌فرم معرفی شده یک ابزار پیشرفته هوش مصنوعی به منظور سرعت بخشیدن به حل مشکلات در مجموعه‌های تولیدی و شرکت‌های هوافضا است.

این پلتفرم از فناوری‌هایی که اینتل پس از تصاحب شرکت محاسبات شناختی سافرون در سال 2015 کسب کرده، سود می‌برد. در حال حاضر این تکنولوژی نقش مهمی را در پلتفرم اینترنت اشیاء، تحلیل داده‌های بزرگ و تلاش‌های این شرکت در بخش امنیت ایفا می‌نماید.

هدف از سئو و بهینه سازی
اینو دیدی ؟

بر اساس گفته‌های شرکت اینتل، این بسته نرم‌افزاری جدید از تکنولوژی‌ یادگیری حافظه اشتراکی سافرون و همچنین تکنولوژی تصمیم‌گیری مبتنی بر هوش مصنوعی به منظور آنالیز داده‌های متنی ساختاریافته و یا بدون ساختار برای یافتن الگوهای پنهان، روند‌ها و مشابهت‌ها استفاده می‌کند.

بسته نرم‌افزاری جدید پلت‌فرم هوش مصنوعی سافرون با بررسی دقیق مشکلات گذشته، نحوه حل آن‌ها، اینکه چه کسی این مشکل را حل کرده و در آخر اطلاعات مورد نیاز برای حل آن مشکل، بدون وابستگی به مدل‌های آماری که برای عملکرد صحیح آموزش داده شوند عمل‌ می‌کند. شرکت اینتل در اینباره بیان کرده است که این محصول به متخصصان کمک می‌کند در زمان کمتری از عهده حل مشکلات برآیند، کیفیت محصولات را افزایش دهند، برای پروسه‌های بازسازی و تعمیر بهتر برنامه‌ریزی کنند و در نهایت زنجیره تولید محصولاتشان را بهینه کنند.

نسخه دوم بیکسبی در گلکسی نوت 9
اینو دیدی ؟

گیل شپرد، مدیر ارشد گروه سافرون در شرکت اینتل، هنوان کرده است:

کاربران این محصول همانند شرکت هوافضای اکسنچر و حتی خود شرکت اینتل، در حال حاضر با استفاده از این محصول هوش مصنوعی سافرون، ارزش افزوده قابل توجهی به دست می‌آورند. این نرم‌افزار منابع داده گوتناگونی مانند تجربه کاربری مشتریان را ارزیابی می‌کند و به شرکت‌های تولیدی دید بهتری از آنچه برای حل مشکلاتشان لازم دارند می‌دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا