فناوری

نسخه دوم بیکسبی در گلکسی نوت 9

شرکت سامسونگ پیشتر بیان کرده بود که نسخه بعدی بیکسبی، یک حرکت جسورانه همراه با اصلاحات فراوان همراه خواهد بود. سپس مشخص شد که این در نسخه 2.0 بیکسبی، که در گلکسی نوت 9 ارائه خواهد شد، زمان پاسخگویی به شکل محسوسی کاهش یافته است.

درواقع مدیر ایجرایی این شرکت کره‌ایی بیان کرده بود که همزمان با معرفی گلکسی نوت 9، از بیکسبی نسخه 2.0 نیز رونمایی به عمل خواهد آمد. برای شرکت سامسونگ در زمینه‌ی هوش مصنوعی، پنج چشم انداز دارای اهمیت میباشد که عبارت اند از: کاربر محور بودن، یادگیری همیشگی، همواره حاضر بودن، مفید بودن و امن بودن.

توسعه پلتفرم هوش مصنوعی سافرون اینتل
اینو دیدی ؟

سامسونگ همچنان در حال تاسیس مراکز مختلف Al در نقاط مختلف جهان میباشد و امیدوار است که با خرید و ادغام شرکت های گوناگون در زمینه هوش مصنوعی، به این صنعت نوپا کمک کند.

گری جی لی اطلاعاتی در رابطه با تغییراتی که در بروزرسانی نسخه 2 بیکسبی اعمال خواهد شد، توضیحی ارائه نداد؛ اما بر این موضوع تاکید کرده است که در نسخه جدید، سرعت پاسخگویی به شکل قابل توجهی بهبود خواهد یافت و در محیط‌های پر سر و صدا، مشکل عدم تشخیص صدای گوینده تا حدودی رفع خواهد شد.

دی جی کُه، مدیرعاعل بخش موبایل سامسونگ، بیان کرده بود که هدف سامسونگ از عرضه نسخه دوم بیکسبی، تحت پوشش قرار دادن طیف وسیع‌تری از کاربران است. با معرفی بیکسبی ۲ و استفاده از آن در بلندگوهای هوشمند، شاهد پیشرفت شگرف بلندگوهای هوشمند سامسونگ نیز خواهیم بود.

مودم 5G اسنپدراگون X65
اینو دیدی ؟
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا