کسب و کار

پنجره وین بست

شرکت وین بست با بهره وری از نرم افزارهای جدید روز دنیا و تجربه های تخصصی در زمینه درب و پنجره upvc و شیشه های دوجداره و چندجداره توانسته نیازهای متنوع عموم مشتریان در امور ساختمان را به خوبی برطرف کند.
این شرکت به توانایی ساخت پنجره‎های هلالی، ویترینی، سینوسی، چندضلعی و خورشیدی با پروفیل‌های مختلف تجهیز شده است. همچنین طراحی دقیق مستلزم اندازه گیری دقیق و بدون خطا می باشد،از این رو مرحله اندازه گیری به وسیله مترهای لیزری توسط پرسنل آموزش دیده در نهایت دقت و ریزبینی انجام می شود. 

واحد تضمین کیفیت

کیفیت باید در حین تولید ایجاد شود نه بعد از آنکه محصول نهایی شود آن وقت تازه ارزیابی صورت گیرد. واحد تضمین کیفیت شرکت وین بست وظیفه نظارت بر اجرای صحیح این سیستم مدیریتی در سازمان را بر عهده دارد تا نیاز مشتریان به بهترین نحو ممکن تعمین گردد.

آزمـون هـاي استانـدارد و كنتـرل كـيفيت پروفيـل وين بست عبارت اند از:

  • تست حمام مايع
  • تست اشعه يو وي
  • ارزيابي اتصالات جوش
  • پايداري حرارتي (TST)
  • حد اكثر تغيير نسبي طول
  • تست انحراف از خط راست
  • دمای نرمی ویکات (VST)
  • اختلاف بین تغییرات نسبی طول
  • رفتار آزمون بعد از قرارگیری در معرض حرارت
  • آزمایش استحکام ضربه ای در دمای 12- تا 15- درجه سانتیگراد

پنجره دوجداره وین بست

تمامی محصولات شرکت درب و پنجره دوجداره وین بست دارای تنوع های بالایی بوده و متناسب با سلیقه های مختلف ساخته می شوند. این شرکت از هشت سال پیش با توجه به نیاز صنعت ساختمان به عرصه بازار تولید و ساخت پنجره های دو جداره وارد شد و به علت کیفیت و مرغوبیت بالایی که در مواد بکار رفته در ساخت محصولات خود کار گرفته است، پس از یک سال موفق به کسب گواهی نامه های izo 9001 و izo 100002 شد. شرکت وین بست با راه اندازی خط تولید upvc خود، هر گونه محدودیت در ساخت پنجره را برداشته است. 

متوسط سر و صدا در محیط‌های معمولی در زندگی شهری حدود ۶۰ الی ۷۰ دسیبل می‌باشد؛ از لحاظ علمی شدت صدای ۶۰ دسیبل به عنوان صدای مزاحم، شدت صدای ۹۰ دسیبل مضر برای سیستم شنوایی و شدت صدای ۱۲۰ دسیبل، بالاتر از آستانه تحمل بوده که بسیار خطرناک است. شیشه های پنجره ویستا بست، این توانایی را دارند تا سطح صدا را بین ۲۰ الی ۳۵ دسیبل کاهش دهند.

در این شرایط یک فاصله هوایی بزرگ، کیفیت عایق صوتی یا انتقال صدا را بهبود می‌بخشد. در پنجره های عایق نامتقارن وین بست، از ضخامت‌های مختلف شیشه به جای سیستم‌های متقارن استفاده می شوند.

در پنجره دوجداره وین بست اگر فاصله‌های استاندارد هوا مورد استفاده قرار بگیرند، از سولفور ۶ فلئوریدی برای جایگزین یا تقویت گاز راکد استفاده می‌شود که عملکرد عایق صوتی را بهبود می‌دهد.

همچنین رایج‌ترین پیکربندی‌های شیشه‌ای مورد استفاده قرار گرفته برای عایق صوتی در پنجره های دوجداره وین بست، شامل شیشه لمینت با ضخامت متغیر لایه درونی و ضخامت شیشه می‌باشد.

مانع حرارتی آلومینیوم که از لحاظ گرمایی بهبود یافته‌است، در شیشه عایق می‌تواند عملکرد عایق صوتی را با کم کردن انتقال منابع سروصدای بیرونی را در سیستم پنجره بندی بهبود ببخشد.

 

آشنایی با سازه های فلزی
اینو دیدی ؟
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا