کسب و کار

کاربرد قوطی پروفیل

قوطی پروفیل

 

قوطی پروفیل در موارد زیر مورد استفاده قرار میگیرد و در صنعت و سازه به شرح زیر می باشد :

  • بخش عظیم پروفیل ها (Profile) برای ساخت در و پنجره های آهنی استفاده می شوند . پروفیل ها (Profile) در گروه های ا تا ۷ ( از لحاظ اندازه و مشخصات) تقسیم بندی می شوند و برای ساخت پنجره و چارچوب آن استفاده می شوند.
  • انواع پروفیلها (Profile)  به شکل مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به جای نرده فلزی برای در و پنجره منازل ، کنار راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارها و زمینهای حصارکشی شده و نرده پیاده رو و خیابان به کار می روند.
  • در صنعت خودروسازی از انواع پروفیلها مانند  قوطی پروفیل مدل مربعی و مربعی مستطیلی استفاده می شود.
  • پروفیل (Profile)  قوطی مربعی در ساخت پایه میز و صندلی و همچنین برای پوشش سقف استفاده می شود .
  • پروفیلهای به شکل z در انواع سوله ها به کار میروند.
  • پروفیلهای نبشی و ناودانی در روش نورد سرد تولید میشوند .

سیم مفتول

 

اجزای تشکیل دهنده سازه
اینو دیدی ؟

کاربرد سیم مفتول ، کاربرد حداکثری سیم مفتول فولادی در تقویت کنندگی سازه‌های بتنی است. به عنوان مثال برای ساخت تقویت کننده‌‌‌ها از شکل مستطیلی یا مربعی یک سیم مفتول استفاده می‌شود. در ساخت قفس‌‌‌ها نیز از سیم مفتول استفاده می‌شود.
علاوه بر استفاده سیم مفتول در ساخت چارچوب و اسکلت‌بندی‌ها، از آنها در ساخت شبکه‌های توری شکلی که به وسیله جوش به یکدیگر متصل شده‌اند؛ به‌عنوان تقویت کننده استفاده می‌شود.
از سیم مفتول در ساخت دیوارهایی که وزن زیادی را تحمل می‌کنند نیز استفاده می‌شود. با توجه به بتن مورد استفاده، از سیم مفتول برای استحکام بخشی به آن در ردیف‌های ۲ تا ۴ تایی استفاده می‌شود.

ساختار فلزات
اینو دیدی ؟

 

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل سیم مفتول و قوطی پروفیل و تسمه آهنی را دارید به سایت آهن فلز مراجعه کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا